Dziś SPR walczy o ligowe punkty z Kwidzynem

palakatLED_CHRvsMMTS

Drugie miejsce w tabeli grupy granatowej, 19. punktów i imponujący bilans – 8:1, zwycięstw do przegranych. Takim dorobkiem może pochwalić się MMTS Kwidzyn, który dziś w Głogowie o godzinie 20.00 zagra z SPR Chrobrym.

Mecze obu zespołów zawsze były emocjonujące. Chrobry i MMTS zawsze rywalizowały ze sobą niemalże z zaangażowaniem godnym derbów głogowian z Zagłębiem i zawsze były to ciekawe spotkania. W poprzednim sezonie drużyny podzieliły się punktami – MMTS wygrał wó Głogowie, w Kwidzynie górą był Chrobry. Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek sezonu 2016/2017 obie drużyny spotkały się ponownie na rozgrywanym w sierpniu w Głogowie Memoriale Ryszarda Matuszaka. Wtedy Chrobry pokonał zespół z Kwidzyna 27:21 i zajął pierwsze miejsce w turnieju. Głogowianie imponowali grą w obronie, szczególnie w drugiej części spotkania, co okazało się kluczem do wygranej.

W dzisiejszym meczu faworytem będą goście. Chrobry, po przerwanej przez Vive serii czterech zwycięstw, będzie chciał z pewnością wywalczyć komplet punktów. W drużynie gospodarzy powinniśmy zobaczyć Adama Babicza, który wraca na boisko bo kilkumiesięcznej przerwie.

Co ciekawe, mecz będzie transmitowany również w Canal+ Sport.

palakatLED_CHRvsMMTS

Dodaj komentarz