Głogowska firma z tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki!

arra2

Głogowska firma ARRA otrzymała tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2015 w kategorii „Eksporter” oraz tytuł Firmy Dobrze Widzianej 2015, który przyznany jest za zaangażowanie społeczne i realizowanie idei odpowiedzialności społecznej biznesu.

Ambasador Polskiej Gospodarki promuje Polskę na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego, wspiera dobry wizerunek polskiego przedsiębiorcy, przyczynia się do rozwoju gospodarczego kraju, przyciąga inwestorów oraz buduje kapitał zaufania wobec Polski i Polaków.

Głogowska firma ARRA istnieje na rynku od 2002 roku. Prowadzi działalność z zakresu transportu drogowego w temperaturze kontrolowanej. Specjalizując się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR). Obszarem działalności firmy z Głogowa jest cała Europa.

Firma zajmuje się transportem chłodniczym. Posiada nowoczesną flotę samochodową dzięki której może przewieźć w temperaturze kontrolowanej (od -25° C do +25° C) od 1 do 66 palet. Samochody wyposażone są w system telematyczny Transic, który zapewnia śledzenie pojazdów, monitoring i wydruki temperatury oraz komunikację z kierowcą na najwyższym poziomie. Firma Posiada pozwolenia oraz certyfikaty niezbędne do przewozu ładunków specyficznych takich jak: żywność, leki oraz materiały niebezpieczne ADR. Posiada też samochody z zabudową multitemperaturową, dzięki której może jednym autem przewieźć ładunek w dwóch różnych temperaturach.

Jako pierwsza firma w Polsce, głogowska ARRA otrzymała również certyfikat EU GDP.

(Fot. z arch. firmy)

arra2

 

Dodaj komentarz