Konkurs Chrobrego cały czas trwa!

ch

„Głogów – miasto z Chrobrym w tle” – konkurs cały czas trwa! Ideą stworzenia konkursu było zaangażowanie dzieci i młodzieży w poznawaniu historii własnego miasta poprzez poszukiwanie informacji o klubie w dostępnych mediach, instytucjach szkolnych, kulturalnych i sportowych, a także poprzez wywiady z byłymi sportowcami, działaczami czy też wieloletnimi kibicami.

Niezwykle ważnym etapem na poziomie tworzenia prac będą rozmowy w domu – z rodzicami i dziadkami. Przeplatanie się losów domowników z działalnością klubu będzie na pewno ciekawym doświadczeniem dla uczniów, którym przybliżona zostanie historia własnej rodziny.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych w Głogowie. Prace konkursowe mogą być w formie:

- plakatu w formacie A3 w dowolnej technice plastycznej (rysunek, malowanka, wycinanka, wyklejanka, kolaż, itp.),

- albumu,

- filmu, 

- teledysku.

Każda zgłoszona praca powinna nawiązywać tematycznie do idei konkursu zawierając jednocześnie barwy lub znak graficzny klubu Chrobry Głogów.

Konkurs kończy się w dniu 28 października 2016 roku. Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi w hali widowiskowo-sportowej Chrobrego Głogów w dniu 17 listopada br. o godz. 12:00. Więcej informacji (w tym regulamin oraz formularz zgłoszeniowy) na temat konkursu mozna znaleźć na stronie internetowej: www.chrobry-glogow.pl

ch

Dodaj komentarz