Mecz Chrobrego w Sosnowcu na antenie Polsatu Sport

100_2593

Sobotnie spotkanie 16 kolejki I ligi piłki nożnej pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Chrobrym Głogów będzie transmitowane w telewizji Polsat Sport. Obie jedenastki wybiegną na boisku w Sosnowcu punktualnie o godz. 17.45. 

Według pierwotnych planów mecz miał się odbyć w sobotę 5 listopada nieco o późniejszej godzinie – 18:30, z powodu jednak transmisji telewizyjnej pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi nieco wcześniej, czyli o godzinie 17:45.

Gospodarze będą pokazani przez stację Polsatu Sport już po raz dziewiąty. Z kolei Chrobry Głogów pokazywany był ostatnio podczas październikowego meczu ligowego w Zabrzu z miejscowym Górnikiem (1:2). Miejmy nadzieję, że jutrzejszy pojedynek będzie lepszy w wykonaniu głogowian. Ostatnio uratowali remis 2:2 w Suwałkach z Wigrami, zdobywając gola na wagę remisu w ostatnich sekundach meczu. Zagłębie z kolei zostało podrażnione w Mielcu, gdzie przegrało ze Stalą 0:2, tracąc tym sposobem pozycję lidera. O punkty dla głogowian będzie wiec jutro ciężko, ale trzymamy kciuki!

(Fot. Dariusz Czaja)

100_2593

Dodaj komentarz