Mecz Chrobrego z Górnikiem Zabrze w TV Polsat Sport

zab

W spotkaniu 11 kolejki I ligi piłki nożnej, która zostanie rozegrana w najbliższy weekend, głogowianie spotkają się w niedzielę, 2 października w Zabrzu z tamtejszym Górnikiem – sąsiadem w tabeli ale i spadkowiczem z Ekstraklasy oraz rywalem bardzo atrakcyjnym, bo aż 14-krotnym Mistrzem Polski. Co ciekawe, mecz ten będzie transmitowany przez stację Polsat Sport.

Spotkanie Górnik Zabrze – Chrobry Głogów będzie transmitowane na żywo przez stację Polsat Sport w najbliższą niedzielę, 2 października na godz. 12.30. W przypadku Chrobrego będzie to trzecia relacja na żywo w tym sezonie. Wcześniej transmitowano dwa mecze w Głogowie: z GKS Katowice oraz z Miedzią Legnica.

Dla Chrobrego mecz z Górnikiem Zabrze będzie pierwszym w historii bezpośrednich starć. Mimo transmisji telewizyjnej, do Zabrza organizowany jest wyjazd kibiców Chrobrego. Zapisy były już prowadzone podczas sobotniego meczu z Sandecją Nowy Sącz. Chętni na wyjazd powinni zgłosić się jeszcze w środę i czwartek do siedziby stowarzyszenia (I piętro hali widowiskowo-sportowej) w godz. 19.00-20.00. Koszt wyjazdu: 60 zł.

zab

Dodaj komentarz