Napięty terminarz Chrobrego. Dziś Stal Mielec a w poniedziałek z Górnik Zabrze

stal

Już dziś szczypiorniści SPR Chrobrego Głogów zagrają we własnej hali ze Stalą Mielec, a już w najbliższy poniedziałek w hali przy Wita Stwosza odbędzie się mecz z Górnikiem Zabrze. Pierwsze ze spotkań, to jeszcze mecz pierwszej rundy sezonu 2016/2017, natomiast drugi pojedynek odbędzie się już w ramach rundy rewanżowej.

- „Z pewnością oba mecze i obaj przeciwnicy będą trudni. Łatwiejszym rywalem wydają się goście z Mielca, ale czy na pewno? W Kwidzynie mielczanie pokazali, że walczą do ostatnich sekund i wyjechali z wygraną nad zespołem, który do tej pory nie zwykł przegrywać z drużynami z dołu tabeli. Wtedy stalowcy mieli sporo szczęścia, ale też wspomogli je mocną walką i zaangażowaniem, grając przecież bez kontuzjowanych zawodników. To zwycięstwo dodało drużynie Stali wiatru w żagle i w Głogowie będą bardzo groźnym przeciwnikiem” – czytamy w komunikacie zespołu gospodarzy.

Natomiast Górnik Zabrze to zespół, który ma wysokie aspiracje i potrafi grać bardzo solidnie, o czym Chrobry przekonał się na początku sezonu. Jak na razie drużynie z Zabrza zmiana trenera nie wyszła na dobre, ale sezon się jeszcze nie kończy. Trener Ryszard Skutnik udowadniał już w przeszłości, że potrafi wyciągnąć ze swoich podopiecznych dużo, a drużyny z dołu tabeli wynieść na podium. Ale ten pojdynek odbędzie się dopiero w poniedziałek. A już dziś o godz. 18.00 w głogowskiej hali Chrobry powalczy o dwa punkty ze Stalą Mielec. Liczymy na zwycięstwo i tego Chrobremu życzymy!

stal

Dodaj komentarz