Odbędzie się kolejna edycja Wrak Race

wraki

W Głogowie odbędą się kolejne wyścigi wraków. Po czerwcowym sukcesie imprezy, tym razem kolejny rajd odbędzie się w sobotę 22 października. Organizatorzy – ekipa Wrak Race Głogów - zapowiada szereg atrakcji podczas drugiej już edycji głogowskiego Wrak Race.

W wyścigu wystartować może każdy, kto posiada jeżdżący wrak, które posiada światła, pasy i hamulce. Oczywiście też każdy biorący udział w wyścigu kierowca musi posiadać kask ochronny. W wyścigu mogą wziąć udział zarówno panowie jak i panie.

Każdy chętny swój udział w zawodach można zgłaszać pod nr telefonu:  880 753 019. Organizatorzy planują starty wraków w dwóch kategoriach (pojemność do 1,6 litrów i powyżej 1,6) oraz dodatkowo kategoria kobiet.

Podczas imprezy będzie można pomóc oddając krew na rzecz Nikodema Markowicza w Głogowa. Chłopiec cierpi na zespół Pearsona, bardzo rzadka chorobę, która powoduje u niego niedokrwistość.

Wrak Race odbędzie się w sobotę, 22 październik przy ulicy Łąkowej (obok wodociągów) o godzinie 10.00. A więcej szczegółów na plakacie poniżej.

wraki

 

Dodaj komentarz