Prowadzisz biznes? Ta konferencja jest dla Ciebie!

fila

W środę 12 października odbędzie się w Głogowie konferencja „Filary biznesu” której celem jest wsparcie lokalnego biznesu w działaniach rozwojowych poprzez stworzenie platformy do współpracy, dialogu i wzajemnej wymiany doświadczeń. Patronat nad konferencją objął Prezydent miasta Głogowa Rafael Rokaszewicz.

Konferencja odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie o godzi. 9.00. Udział w w niej jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona a rejestracja trwa do 10 października. Wszyscy zainteresowani mogą to uczynić na stronie: http://filarybiznesu.pl/

Głogów znalazł się na drugim miejscu w rankingu samorządów „Gwiazdy Biznesu 2016”. Miasto zostało wyróżnione jako Samorząd Przyjazny Biznesowi, który wspiera przedsiębiorców, likwiduje bariery w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz organizuje wydarzenia służące promowaniu przedsiębiorczości. Patronat nad konferencją objął Prezydent miasta Głogowa Rafael Rokaszewicz.

- „Udział w konferencji to również doskonała okazja, aby nawiązać nowe kontakty biznesowe, powiększyć grono poznać ciekawe osoby z inicjatywą, do realizacji własnych projektów”informują organizatorzy.

Każdy z uczestników ma szansę otrzymać praktyczne wskazówki z zakresu czterech fundamentalnych filarów biznesu: zarządzania,sprzedaży, marketingu oraz doskonalenia, które mogą stać się motorem napędzającym rozwój Twojej firmy.

Będzie można dowiedzieć się również jakie możliwości i wsparcie oferuje Głogowski Park Przemysłowy dla inwestorów i przedsiębiorców oraz w jaki sposób pozyskiwać pieniądze na nowe inwestycje.

fila

Dodaj komentarz