Ręczni w końcu zwycięzcy!

IMG_8508

Szczypiorniści SPR Chrobrego Głogów, po serii kilku porażek, w końcu zdobyli komplet punktów! W niedzielnym pojedynku w hali przy Wita Stwosza, rywalem głogowian były Meble Wójcik Elbląg. Chrobry wygrał mecz z beniaminkiem 28:23.

Do tej pory zespół z Elbląga wygrał w PGNiG Superlidze tylko jedno spotkanie i punktów potrzebuje jak ryba wody. Głogowianie również w ostatnich meczach głównie przegrywali i musieli szukać punktów, a gdzie mieli je zdobyć jak nie we własnej hali i w meczu z beniaminkiem. W meczu Chrobry praktycznie prawie cały czas prowadził, przewagą 3-6 bramek. Nieco nerwowo zrobiło się pod koniec drugiej połowy, gdy Meble zdobyły kilka bramek, niebezpieczniej zbliżając się bramkami d gospodarzy, ale ostatnie minuty na szczęście należały do SPR-u.

Po tym zwycięstwie Chrobry z 13. punktami wskoczył na 4. miejsce grupy granatowej.

KS SPR Chrobry Głogów – Meble Wójcik Elbląg 28:23 (15:9)

Chrobry: Stachera 1, Kapela – Pawłowski, Płócienniczak 2, Świtała 3, Sadowski 5, Sićko 3, Babicz 1, Gujski 4, Tylutki, Sobut 1, Biegaj 3, Krzysztofik 4, Kubała 1.