Ryszard Petru spotka się z głogowianami

petru

Założyciel oraz przewodniczący partii Nowoczesnej – Ryszard Petru, podróżując po Dolnym Śląsku, zawita również do Głogowa. Spotkanie z posłem RP w naszym mieście odbędzie się 17 września.

Zainteresowani głogowianie będą mieli okazję spotkać się Ryszardem Petru w sobotę 17 września, w sali konferencyjnej głogowskiego Hotelu Qubus o godz. 18:30. W tym samym dniu, o godz. 11.00 poseł Nowoczesnej ma zaplanowane spotkanie z mieszkańcami Legnicy.

- „Zapraszamy wszystkich mieszkańców Głogowa i okolic do osobistego poznania człowieka, który przebojem wprowadził nowo powstałą partię do Sejmu” – czytamy w zaproszeniu od organizatorów.

W sierpniu 2015 roku z jego inicjatywy zarejestrowano  partię polityczną Nowoczesna Ryszarda Petru. W wyborach parlamentarnych w tym samym roku tegoż roku uzyskał mandat posła na Sejm VIII kadencji, otrzymując ok. 130 tysięcy głosów. Zorganizowana przez niego partia zajęła w tych wyborach czwarte miejsce z poparciem 7,6%, wprowadzając do Sejmu 28 posłów, w tym trójkę pochodzącą z Głogowa.

(Fot. z arch. Nowoczesnej)

petru

Dodaj komentarz