Spotkanie animacyjne o wolontariacie

RONDO-Logo

Głogowskie Partnerstwo Organizacji Pozarządowych RONDO organizuje kolejne ciekawe spotkanie animacyjne dla działaczy organizacji pozarządowych, tym razem dotyczące wolontariatu w praktyce, czyli” jak pozyskać wolontariuszy do swojej organizacji?”

Gościem specjalnym spotkania będzie Patryk Podraza - trener umiejętności interpersonalnych, na co dzień zajmujący się szkoleniami oraz współpracą Organizacji Pozarządowych z Jednostkami Samorządowymi oraz przedstawicielami Biznesu. Z wykształcenia mgr Resocjalizacji, z wieloletnią praktyką w pracy z osobami wykluczonymi społecznie, z pasją i zaangażowaniem wspiera inicjatywy dotyczące rozwoju osobistego. Współzałożyciel i aktywny członek organizacji społecznych m.in. legnickiego Klubu „Morsa”.

Obok tematu związanego z wolontariatem zostaną poruszone kwestie konsultacji poprawek do regulaminu wyborów do Rady RONDA oraz strategii partnerstwa: „na jakim etapie prac nad strategią się znajdujemy?”.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę 14 grudnia br. o godz. 16.00 w siedzibie FLIS przy ul. Perseusza 13 w Głogowie.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie swojego przybycia drogą mailową (e-mail: flis@flis.org.pl) bądź drogą telefoniczną (także SMSem) na nr  513 709 893.

RONDO-Logo

Dodaj komentarz