Szczypiorniści w sobotę grają z Wybrzeżem Gdańsk

IMG_6343

W sobotę, 1 października, drużyna SPR Chrobrego Głogów zagra w Gdańsku mecz 5 kolejki PGNiG Ekstraklasy piłkarzy ręcznych. Niestety, ale przedmeczowym faworytem jest drużyna gospodarzy – Wybrzeża Gdańsk. Chrobry poniósł w pierwszych czterech spotkaniach ligowych aż cztery porażki.

Która z drużyn jest faworytem sobotniego meczu w Gdańsku? Patrząc na tabelę będzie to z pewnością Wybrzeże. Beniaminek PGNiG Superligi ma ostatnio dobrą passę, wygrał trzy spotkania z rzędu a w poprzedniej kolejce punkty zainkasował w niedalekim Lubinie.

- „My zakończyliśmy nasze starcie z Azotami przegraną jedną bramką, jednak zaprezentowaliśmy się naprawdę dobrze i z pewnością tego meczu wstydzić się nie musimy. Czy mecz z drużyną z Puław był odrodzeniem się Chrobrego? To z pewnością pokaże mecz w Gdańsku. Bo jeśli tam zagramy z taką determinacją i zaangażowaniem, to będziemy mieli ogromną szansę na pierwsze w tym sezonie punkty. Liczymy na to mocno, bo zarówno punkty, jak i wygrana są nam potrzebne. Potrzebny jest impuls, który sprawi, że w każdym następnym meczu będziemy grać lepiej!” – Czytamy w komunikacie SPR Chrobrego Głogów.

A początek spotkania w Gdańsku o godzinie 17.00.

(Fot. Dariusz Czaja)

IMG_6343

Dodaj komentarz