Zagłosuj na Głogów! To już ostatnie dni konkursu na Miasto Roku!

Obraz7

Miasto Głogów zostało wytypowane do udziału w konkursie pt. „Miasto Roku. Kocham to miasto”, który organizują firmy: Traffic House oraz HRS. Głosy na nasze miasto można oddawać codziennie jeszcze tylko do 8 grudnia 2016 rok do godziny 12.00.

Głosy na Głogów można oddawać (codziennie po jednym) tutaj: http://www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku/contestants/glogow/ A tak w plebiscycie jest reklamowane jest nasze miasto:

Północna część województwa dolnośląskiego, w której leży Głogów, zachwyca walorami przyrody. Niewielkie kompleksy lasów, ogrody działkowe oraz bogata szata roślinna i zwierzęca – to wyróżnia tereny doliny Odry. Zarówno miasto, jak i cała gmina odznaczają się rozwiniętym przemysłem. Głównym sektorem jest tu hutnictwo miedzi. To także miasto ludzi przedsiębiorczych, o czym świadczy około 7 tys. zarejestrowanych podmiotów gospodarczych. Głogów stanowi świetną bazę wypadową do Zielonej Góry lub Poznania.

W Konkursie przewidziano nagrody dla uczestników. Nagrodę główną stanowi aparat fotograficzny Fujifilm Instax a nagrody dodatkowe – 3 bony podarunkowe do sieci sklepów Empik o wartości 100 zł każdy.

A my serdecznie zapraszamy do oddawania głosów na nasz Głogów!

(Fot. Dariusz Czaja)

Obraz7

Dodaj komentarz